Hayalinizdeki harika gülüşe uzman hekim güvencesiyle uygun ve ulaşılabilir fiyatlarda sahip olun.

Uzman Ortodontist Dr. Dt. Yasin Akgül

Bakırköy Ortodontik Tedavi Kliniği

Tarama ve İlk Muayene İçin
Formu Doldurun

Dişleklik, çapraşık dişler, ayrık dişler ve üst üste binmiş dişler ortodonti ile kolayca tedavi edilebilir.

Uzman Ortodontist Dr. Dt. Yasin Akgül

<h5>Dr. Yasin Erdem Akgül</h5>
1986 yılında İstanbul’da doğdu, İlk ve orta öğrenimini Ataköy İlköğretim Okulunda ve lise öğrenimini Dede Korkut Anadolu Lisesinde tamamladı. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.
2011 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda Ortodonti eğitimine başlayan Dr. Akgül, doktora eğitimini tamamladıktan sonra akademik alanda çalışmalarını sürdürdü. Tez çalışmalarını “hızlandırılmış ortodontik tedavi” üzerinden yürüttü. 6 yıllık klinik tecrübesinden sonra, özellikle şeffaf plaklarla ortodontik tedavilere yoğunlaştı.

Birçok ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyuma katılmış olup bu kongrelerde
sözlü ve poster bildiri sunumları yapmıştır. Alanında yerli ve yabancı yayınlar ile akademik çalışmalarına devam etmektedir. Türk Ortodonti Derneği ve Avrupa Ortodonti Birliği üyesidir.

2017 yılında İstanbul’a dönerek çalışmalarını burada sürdüren Ortodonti Uzmanı Dr. Yasin Erdem Akgül diş ve çene bozuklukları üzerine Ortodonti tedavisi hizmeti vermektedir.

Invisalign Şeffaf Plak

Şeffaf plaklar, en bilinen adıyla invisalign yaklaşık 20 yıldır uygulanan güvenilir bir tedavi yöntemidir. Ağızda hiç tel bulunmadan ortodontik tedavi yapılmasını sağlar. Dişlerin üzerini kaplayan plak tabakası sayesinde ağızda ortodontik müdahaleler yapılır. Şeffaf plaklar kolayca çıkarılıp takılabilen, yumuşak yapısıyla kullanımı kolay bir tedavi aygıtı olup tamamen şeffaf yapısıyla da oldukça estetik bir tedavi aracıdır.

Süreç Hakkında Daha Detaylı Bilgi

Metal Diş Teli Tedavisi

Çene yapısında var olan bozukluk, dişlerde meydana gelen kırılma ve diğer fiziki sebepler neticesinde hastaların en çok başvurduğu yöntem metal diş teli tedavisi olmaktadır. Metal diş teli tedavisi, oldukça rahat ve kolay uygulanabilir bir işlem olduğu gibi, aynı zamanda hastalara da rahat ve konforlu bir kullanım sunar.

Süreç Hakkında Daha Detaylı Bilgi

Ortodonti Tedavileri

Dişleklik, çapraşık dişler, ayrık dişler, üst üste binmiş dişleri ortodontik tedavilerle düzeltmek oldukça kolay. Ortodontik tedaviler diş tellerinin yanı sıra telsiz ortodonti (invisalign) ile de yapılabilmektedir. Tüm bu tedaviler için daha fazla bilgi almak isterseniz kliniğimizden randevu alabilirsiniz.

En Güncel Tedavi Yöntemleri En Modern Cihazlar İle Birleşti

İstanbul Smile Center

3 ay kadar kısa bir sürede daha düzgün bir gülümseme

Diş teli olmadan şeffaf diş düzeltme tedavisi

Diş teli ne kadar sürer ve diş teli fiyatları ne kadar?

Dişler üzerinde görülen yapısal bozukluklar ya da dişlerin birbirleri arasındaki konumlanış sorunlarına bağlı olan dizilimsel bozukluklar gibi rahatsızlıklar, diş teli ile çözüme kavuşur. Uzun yıllardır güvenle kullanılan diş teli tedavisi günümüzde farklı yöntemler de sunar. Şeffaf diş teli, görünmez diş teli, renkli diş teli, porselen diş teli, seramik diş teli gibi diş teli çeşitleri arasından uygun olanı, hastanın ağız durumuna ve muayenenin gidişatına bağlı olarak tercih edilir. Diş teli modelleri fiyat konusu üzerinde de etki gösterir. Diş teli fiyatları yukarıda söz edilen türlerin her biri için farklılık gösterir. Örneğin, şeffaf diş teli fiyatları, bu tedavi yönteminin güncel ve etkili bir yöntem olmasından dolayı diğerlerine kıyasla daha yüksek seviyelerde seyreder. Diş teli şeffaf olduğu için varlığı görülmez, hissedilmez. Bu durum da hasta açısından bir hayli avantajlıdır. Ayrıca diş teli fiyatları özel uygulamalar sonucu da değişecektir. Tel tedavisinden önce birtakım işlemler de gerekebilir, bu durum da fiyatları etkileyecektir. Bu nedenden dolayı diş teli ne kadar, diş teli ücretleri nedir, diş teli kaç tl, diş teli tedavisi fiyatları nasıldır gibi soruların tamamı, yapılan ilk muayenenin ardından tam olarak saptanabilir. Fiyatların yanı sıra diş teli süresi ya da tedavinin uygulanış biçimi gibi bilgiler de ilk muayene ile birlikte hastayla paylaşılmaktadır.

Diş teli kaç yaşına kadar takılır ya da diş teli kaç yaşında takılır gibi sorular hastaların büyük bölümü tarafından oldukça merak edilse de yetişkin her birey, diş teli takımı içeren tedavilere yönelebilir. Diş teli taktırmak yalnızca çocuklar ya da gençler için değil, yetişkinler için de uygun görülebilir. Ataköy’de yer alan kliniğimiz yalnızca Ataköy değil, İstanbul’un birçok yerinden gelen hastalara kapılarını açar. Diş teli Ataköy, diş teli Bakırköy ya da diş teli Şirinevler şeklinde yapılan aramalarda da kliniğimizin verdiği hizmetleri görebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, randevu alarak kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

invisalign ne demek?

Invisalign tedavisi halk arasında şeffaf plak olarak da bilinir. Invisalign yöntemi birçok farklı isim ile anılabilir. Invisalign diş, invisalign diş teli gibi sayısız açıklama ile tanımlanan invisalign şeffaf plak olarak özetlenir. Yaklaşık yirmi yıldır tercih edilen şeffaf invisalign uygulaması ülkemizde de güvenle tercih edilir. Invisalign Türkiye dendiğinde de öne İstanbul’da invisalign yapan hastaneler çıkar. Invisalign yapan hastaneler İstanbul şehrinde dahi kısıtlı olabilir, kliniğimizde diğer tedaviler olduğu gibi invisalign diş tedavisi de uzmanlıkla yapılır. Konunun uzmanına başvurmak için invisalign doktur bul gibi aramaların yanı sıra invisalign Bakırköy, invisalign Şirinevler ve invisalign Ataköy gibi aramalara da sıklıkla rastlanır.

invisalign fiyatları

Invisalign fiyat konusunda da düşüncelere sebep olabilir. Invisalign yaptıranlar ya da yaptırmak isteyenler, invisalign diş tedavisi fiyatları hakkında bilgi almayı arzular. Invisalign fiyatı ne kadar, invisalign fiyatları nedir, invisalign tedavisi ne kadar gibi sorular, kafa karıştırabilir. İnternet üzerinde yapılacak kısa bir maliyet araştırmasında herkesin invisalign yönteminin maliyeti hakkında farklı ifadeler kullandığı görülür. Bu konudaki en net bilgi, yapılan ilk muayene sonrasında verilir. Çünkü invisalign maliyeti de diğer tedavilerde olduğu gibi hastanın ağız ve diş sağlığının genel gidişatına bağlı olabilir. Invisalign dezavantajları yerine avantajlarıyla ön plana çıkan bir tedavi türüdür. Ağızda tel olmadan yapılan invisalign tedavisi ne kadar sürer gibi sorular da dahil olmak üzere aklınızdaki tüm sorular için bize ulaşabilir, randevu alabilirsiniz.

Ortodontist İstanbul

Dişlerin yapısında görülen çapraşıklıklar, dişlerin birbirleri üzerine çıkması, aralarında boşluk oluşması gibi diş formlarına bağlı olarak gelişen problemler, ortodontik tedaviler ile çözülür. Ortodonti tedavisi, ortodonti uzmanı olarak bilinen ve ortodontist unvanına sahip olan ortodonti doktoru tarafından yapılmalıdır. Ortodonti çene tedavisi gibi uygulamaları da kapsayan bir daldır. Bundan dolayı ortodonti çene geriliği gibi konularda yapılması gereken tedavileri de açıklar. Ortodonti diş üzerindeki birtakım işlemlerin yanı sıra daha spesifik yöntemlere de tanıklık edebilir. Örneğin, ortodonti implant gibi uygulamalar için de kullanılan bir açıklamadır. Alanındaki başarısını kanıtlamış ortodonti uzmanı İstanbul gibi bir şehirde oldukça önemlidir. Kliniğimiz, ortodonti tedavi kapsamına dahil edilmiş tüm işlemlerde uzmanlığını ve profesyonelliğini ortaya koymaktadır.

Sözünü ettiğimiz bu tedaviler ile ortodonti çene cerrahisi ya da ortodonti çene düzeltme gibi işlemlerin tamamı hakkında ayrıntılı bir bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Randevu alarak kliniğimize gelebilir, yapılan ilk muayenenin ardından kapsamlı bir şekilde bilgilendirilebilirsiniz. Ortodonti tedavisi nedir, ortodonti tedavi ücretleri nelerdir, ortodonti tedavi süresi ne kadar sürer gibi soruların tamamı için bize başvurabilirsiniz.

Ortodontist Bakırköy

Uzman Ortodontist Dr. Dt. Yasin Akgül

Ortodonti tedavisini bulunduğunuz semtte yaptırmak istiyor ve bu nedenle ortodonti Bakırköy, ortodonti Ataköy ya da ortodonti Şirinevler gibi aramalar yapıyor olabilirsiniz. Kliniğimiz yalnızca bu semtler için değil, İstanbul çapında da önemli bir noktadadır. Teknolojinin getirdiği tüm imkanların kullanıldığı kliniğimiz, her hastayı sağlıklı bir ağız ve mutlu bir yüz ile uğurlar.

×