İletişim

Dr. Yasin Akgül İletişim

Online Randevu İçin Formu Doldurun

İletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurduğunuz takdirde iş saatleri içerisinde ortalama yanıt süresi bir saatdir.

İstanbul Bakırköy Ulaşım

Ortodontist Dr. Yasin Erdem Akgül İstanbul Bakırköy Kliniğimiz Ulaşım Bilgileri

Adres: Ataköy Towers B Blok Kat: 1 D: 24 / İstanbul

Muğla Ortaca Ulaşım

Ortodontist Dr. Yasin Erdem Akgül Muğla Ortaca Kliniğimiz Ulaşım Bilgileri

Adres: Terzialiler, M, İÇ KAPI, Mustafa Tayyar Temizel Sk. NO:2 . KAT:4 NO:18, 48600 Ortaca/Muğla

En Güncel Tedavi Yöntemleri En Modern Cihazlar İle Birleşti

İstanbul Smile Center

  • Bakırköy Ortodonti Uzmanı

Pek çok birey, ağız ve diş sağlığı korumadığı ve bu hususta gerekli özeni göstermediği için yaşamında bazı sorunlarla yüz yüze kalmaktadır. Bu sorunlardan ilki ve en önemlisi ağız sağlığını kaybetme, diş yapılarında ve diş sıhhatinde bozulma ve bunun neticesi olarak ağız yolu ile alınan hastalıklara davetiye çıkarmaktır. Elbette bu gibi problemler baş gösterdiği takdirde hayat kalitesi düşecek ve bireyler gerek bedenen gerekse mental olarak olumsuz bir sürecin içerisine girecektir. Ancak hiçbir birey bu gibi bir durumun tezahür etmesi ve başına gelmesini istemez. Bu itibarla mutlaka bir diş hekimine müracaat etmeli ve ağzı – diş sağlığına özen göstermelidir. Ağız ve diş problemleri günümüzde, yediden yetmişe hemen hemen tüm bireylerin maruz kaldığı bir vakadır. Hal böyle olunca ve diş problemleri sayıca artınca, diş hekimliği de kendi içinde bazı ihtisas ve uzmanlık alanlarına ayrılmıştır. Bu alanlardan en çok rağbet göreni ise günümüzde ortodonti alanı olmaktadır.
  • Bakırköy Ortodonti Kliniği

Ortodonti; dişlerin yapısının, çene yapısına göre düzenlenmesi ve bu düzenin muntazam ve zarif bir görünüme sahip olmasını konu alan bir hekimlik dalıdır. Dolayısıyla ortodonti tedavisi de, bu anlayış doğrultusunda yapılan tüm tedavilerin genel adıdır. Söz gelimi; diş teli tedavisi misal olarak isabetli olacaktır. İstanbul gibi büyük metropol şehirlerde ve bilhassa büyük ilçelerinde oldukça fazla sayıda ortodonti kliniği mevcuttur. Misallendirmek gerekirse büyük ilçelerden, örneğin; Bakırköy gibi ilçelerde bulunan ortodonti klinikleri birbirinden farklı niteliklere ve teknik özelliklere sahiptir. Bakırköy ortodonti uzmanı veyahut Bakırköy ortodonti kliniği araştırılırken, bireylerin dikkat etmeleri gereken en mühim nokta, başarı ve deneyim olmalıdır. Yapılacak olan tedavide ekonomik sebepler birincil sırayı almamalı bilakis başarı ve profesyonellik birincil sırayı almalı ve bu kıstaslara göre klinik tercihi yapılmalıdır.
  • Ortodonti Tedavisi Ne işe Yarar?

Zamanın, fiziki darbelerin ve yenilen gıdaların etkisiyle dişler eski güzel görünümünü ve çene düzeni doğrultusundaki o zarif dizilimini kaybeder. Ancak ortodonti tedavisi ile bireyler dişlerini arzu ettikleri görünüme kavuştururlar. Bu sayede ağız ve diş sağlığı korunurken bireylerin de kendilerini mutlu hissetmeleri sağlanmaktadır.
×