Estetik Diş Hekimliği

Dr. Yasin Akgül Estetik Diş Hekimliği

Dr. Yavuz Eker

Her yaşa uygun estetik çözümler ve tüm diş talepleri Estetik Diş Hekimimiz Dt. Yavuz Eker tarafından yapılmaktadır.

Estetik Diş Hekimi Randevusu İçin

Hemen Arayın 0 (545) 372 54 85

Yaprak Diş

Line

Pembe Estetik

Line

İmplant

Line

Dijital Diş Hekimliği

Line

Diş Beyazlatma

Line

Zirkonyum

Line

Protez Diş

Line

Kanal Tedavisi

Line

Dolgu Tedavisi

Line
[rt_cf7_style][contact-form-7 id=”8030″][/rt_cf7_style]

Estetik Diş Hekimliği

Her birey beden ve ruh sağlığını muhafaza etme refleksi ile yaşamaktadır. Beden ve ruh sağlığı gibi mühim konularda gerekli özen gösterildiği gibi artık dış görünüm ve estetik anlayışında da eskiye nazaran ilerleme olmuş ve bireyler bu hususları da dikkate layık olarak kabul etmektedir. Özgüvenli olmak ve kendisine olan sevgi ve saygısını korumak isteyen bireyler, dış görünümlerinde gözlerine hoş gelmeyen veya sevimsiz buldukları uzuvlarına estetik müdahaleler yaptırmakta ve bu sayede arzu ettikleri görünümü elde etmektedir. Bu estetik müdahalelerin en çok yaşandığı uzuv şüphesiz ağız ve dişlerde olmaktadır. Diş estetiği bireyler tarafından o kadar fazla rağbet görmektedir ki bu noktada artık diş hekimliği bir ihtisaslaşmaya gitmektedir.

Talebin fazla olması ve medikal teknolojinin ilerlemesiyle birlikte hayatımıza estetik diş hekimliği veya diğer adıyla estetik diş kliniği kavramları çıkmıştır. Estetik diş hekimliği; ağız ve diş sağlığı ile ilgili tedavileri de yapmaktadır, ancak bu tedavilerden daha fazla estetik görünüme yönelik teknik uygulamalara ağırlık vermektedir.

Estetik Diş Kliniği

Cerrahi müdahale ya da bazı operasyonlar ile düzeltilmesi yahut arzu edilen görünüme kavuşturulması gereken bölgelerde hizmet veren estetik diş kilinkileri; hastaların arzu ettikleri görünümü elde etmek için en doğru tedaviyi ifa etmekte bu noktada pek çok bireyi memnun etmektedir. Estetik diş tedavisi sadece ortodonti tedavileri değil başka tedavileri de kendi içerisinde barındırmaktadır. Burada tedavinin ne olacağını öncelikle hastanın şikâyeti ve ağzı – çene yapısı belirleyecektir. Bir diğer belirleyici faktör ise muayene eden doktorun seçimidir. Yani hastanın vaziyetine göre en doğru ve başarılı tedavi şekli benimsenecektir. Bu tedaviler genellikle acısız ve ağrısız bir şekilde icra edilmekte olup gayet risksiz ve pratik bir şekilde yapılmaktadır.

Estetik Diş Tedavisi Fiyatları

Estetik diş tedavisinde en fazla merak edilen huşulardan birisi de ekonomidir. Bu tedavinin ne kadar bir maliyet ile halledileceği hastanın durumu ve isteklerine göre belirleneceği gibi kliniğin uyguladığı tarifeye göre de şekillenecektir. Yani bu nokta tamamen izafi ve görece bir konudur. Bu noktada ilgili kliniğe gidilmeli ve arzular dile getirilip bir fiyat alınmalıdır.

×